Kontakta oss

Miss Clara Hotel

Sveavägen 48, Box 1616
111 34 Stockholm
Email: info@missclarahotel.com
Phone: +46 (0)8 - 440 67 10

Miss Clara Matsal

Email: matsalen@missclarahotel.com

Vår personal

Här finner du kontaktuppgifter till oss som jobbar på Miss Clara. Kontakta oss gärna om du har några frågor eller funderingar.

Gustavo Catenacci, Managing Director
gustavo@nobis.se

Rebecka Wirf, Meeting & Event
reservation@missclarahotel.com

Daniel Guest, Executive Head Chef
daniel@missclarahotel.com

Ester Edvardsson, Front Desk Manager 
ester@missclarahotel.com

Helena Westlinder, Housekeeping Manager
helena@missclarahotel.com

Sara Palm, Food & Beverage Manager
sara@missclarahotel.com

Matilda Sjöberg, PR-koordinator
matilda@nobis.se


Vår webbplats använder cookies för att kunna ge dig bästa möjliga användarupplevelse och service. Genom att klicka ned denna banner eller att fortsätta använda webbplatsen godkänner du användningen av cookies och godkänner vår integritetspolicy. För mer information, läs vår Privacy Policy | Cookie Policy Stäng